Gupho, Salt Reklam Ajansı tarafından 2017 yılında hayata geçirilen bir e-ticaret projesidir. Kendi alanında uzman tasarımcıların ve markaların özel üretim ürünlerinin yer aldığı internet sitesinde giyim, dekorasyon, yaşam ve aksesuar gibi ürünlerin satışı gerçekleştirilmektedir

Gupho, satışa sunduğu ürünlerde Fabrikasyon üretimden sıyrılmış, “Niş” bir alana yönelmiş tasarımcı ve markaları tercih etmektedir.

Gupho, hem tüketiciye, hem de bünyesinde barındırdığı tasarımcılara “senin çizgin” sloganıyla sesleniyor. Böylelikle, özel ürünlere ilgi duyan, bir çizgisi olan tükeciyle, çizgisiyle o ürünleri yaratan tasırımcıları buluşturmayı hedefliyor.

Gupho, yetenekli, özgün, yaratıcı ve yaptığı işlerle fark yaratan tasarımcıların ortaya çıkardığı ürünleri kitlelere duyurarak tasarımcılara bir ifade alanı açma hedefindedir. Fark edilmemiş ya da sesini duyuramamış tasarımcıları Gupho aracılığıyla hedef kitleyle buluşturup markaya ve tasarımcılara değer katmayı ön koşul olarak belirlemiştir. Gupho kendi markası ve tasarımcı paydaşları için marka bilinirliği oluşturmayı ve bu bilinirliği kullanıcı üzerinde sadakate dönüştürmeyi amaçlamaktadır.

Gupho Hakkında

Gupho yalnızca kişisel ve butik özel tasarım ürünleri üreten tasarımcıların ürünlerini bir araya getiren bir satış platformudur.

Bülten

Gupho - Salt Ajans Reklam İç ve Dış Ticaret © 2018